Henkilökunta, Vaasan Kampus

Jan Åbacka

Rehtori

Jan Åbacka

rektor@efo.fi

Tfn: +358 10 327 1601

Niklas Lindvik

Apulaisrehtori

Niklas Lindvik

niklas@efo.fi

Tfn: +358 10 327 1604

Ann-Sofie Rönnblom

Kielten opettaja, Linje S:n vastuuopettaja

Ann-Sofie Rönnblom

ann-sofie@efo.fi

Tfn: +358 10 327 1614 / +358 327 1615 (opettajahuone)

Adeline Martin

Erityisopettaja, Linje X

Adeline Martin

adeline.martin@efo.fi

Tfn: +358 10 327 1614

Carolina Djupsjöbacka

Kurssi- ja konferenssikoordinaattori

Carolina Djupsjöbacka

kurssekreterare@efo.fi

Tfn: +358 10 327 1612

Camilla Nordblad

Emäntä, EC Café

Camilla Nordblad

camilla@efo.fi

Tfn: +358 10 327 1613

Samuel Similä

Hostelin isäntä, EC Hostel

Samuel Similä

info@echostel.fi

Tfn: +358 10 327 1609 (ei sms) / +358 40 507 9613

Maj-Sofie Teir

Ekonomi

Maj-Sofie Teir

maj-sofie@efo.fi

Tfn: +358 10 327 1611

Hillevi Lasén

Kielten opettaja, Svenska 2-ryhmä

Hillevi Lasén

hillevi@efo.fi

Tfn: +358 327 1615 (opettajahuone)

Kristina Engman

Yhteiskunnallisten aineiden opettaja ja ohjaaja

Kristina Engman

kristina.engman@efo.fi

Tfn: +358 10 327 1603 / +358 50 575 8740 (opettajahuone)

Anna Smedlund

Kielten opettaja, ABC-DEF-ryhmä

Anna Smedlund

anna.smedlund@efo.fi

Tfn: +358 50 575 8740 (opettajahuone)

Ann-Katrin Kvist

Tietotekniikan opettaja

Ann-Katrin Kvist

anki@efo.fi

Tfn: +358 10 327 1606 / +358 50 575 8740 (opettajahuone)

Yvonne Eklund

Kokki, EC Café

Yvonne Eklund

Tfn: +358 10 327 1613

Mifa Gref

Laitoshuoltaja

Mifa Gref

Tfn: +358 10 327 1613

Sofie Granlund

Kielten opettaja (virkavapaana)

Sofie Granlund

sofie.granlund@efo.fi

Tfn: +358 50 575 8740 (opettajahuone)

Mai Nguyen

Hostelin emäntä, EC Hostel (virkavapaana)

Mai Nguyen

info@echostel.fi

Tfn: +358 10 327 1609 (ei sms) / +358 40 507 9613